Recente zoekopdrachten
    Aankondigingen & Recent bekeken producten
    Landbouw bedrijf Koop Haute-Saône
    Landbouw bedrijf Koop Haute-Saône
    Landbouw bedrijf Koop Haute-Saône
    Landbouw bedrijf Koop Haute-Saône
    Landbouw bedrijf Koop Haute-Saône
    Landbouw bedrijf Koop Haute-Saône
    Landbouw bedrijf Koop Haute-Saône

    Landbouw bedrijf Koop Haute-Saône

    Follow-up door 1 persoon

    Advertentie 70 25 JG 01 geplaatst op 31 juli 2025

    195 000 €

    Safer
    PRO
    Safer Bourgogne Franche-Comté
    Meer informatie
    Stuur een mail
    Zie de kwestie

    Aanbod beschrijving

    32/Netherlands.png 32/France.png 32/UnitedKingdom.png 32/Spain.png 32/Germany.png 32/Italy.png

    Landbouw:


    Dicht bij de steden Vesoul, Lure en Belfort, dit pand van meer dan 17 hectare heeft een groot potentieel voor uw landelijke of agrarisch project.





    Dit uitgestrekte eigendom bestaat uit: Een opslaggebouw van 360 m²: Metalen structuur en geraamteStalen bekleding aan één kantStalen dakbedekking En een gebouw van 720 m²:

    Aangesloten op water en elektriciteitVolledige stalen bekleding met agglo basisStalen bekleding en lichtdoorlatende panelenBetonplaatGrote metalen deuren en comfortabele plafondhoogte voor machineverkeer in het gebouwIdeaal voor veehouderij of als hangar De vloeren rond de gebouwen zijn gestabiliseerd voor gemakkelijke toegang en opslag van apparatuur

    .


    Terrein:



    Het eigendom strekt zich uit over ongeveer 18 ha. Dit omvat de grondbasis voor de gebouwen, evenals ongeveer 16 ha grond van gemiddelde tot goede kwaliteit en weiden, waarvan een deel grenst aan de gebouwen, en ongeveer 1 ha bos en heide.







    Missie en uitdagingen van Safer voor dit onroerend goed - Ondersteuning van lokale ontwikkeling * 10,8% BTW inbegrepen in de netto verkoopprijs te betalen door de koper, BTW terugvorderbaar voor professionele projecten onderworpen aan BTW op het moment van aankoop.



    Verkoopprijs inclusief SAFER-vergoedingen: € 249.300 Verkoopprijs exclusief SAFER-vergoedingen: € 225.000 Deze transactie is vrijgesteld van registratierechten als de koper zich ertoe verbindt het gebruik van het pand te handhaven in een bestekdocument:


    Notariskosten (schatting): € 3.700 (exclusief leningen) Geschatte prijs akte in handen: € 253.000 Informatie over de risico's waaraan dit onroerend goed is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: georisques.
    gouv.fr Foto's: © Copyright Safer - Gebruik verboden zonder toestemming van de auteur.
    • Prijs 195 000 
    • Soort transactieLandbouw bedrijf te koop
    • Soort vastgoedLandbouw bedrijf
    • StaatOud – Goede staat
    • Locatie
      • Senargent-Mignafans, Franche-Comté, Frankrijk [ Zoeken ]
    • Referentie925061

    Adverteerder

    Safer

    Professional

    Safer Bourgogne Franche-Comté

    0670647050

    Locatie

    Stuur een mail
    Zie de kwestie