Recente zoekopdrachten
    Aankondigingen & Recent bekeken producten

    paarden vastgoed te koop Frankrijk

    534 advertentie

    Filter

    Bestek

    Locatie

      Prijs

      Nieuw

      Mooi hippisch vastgoed koop vaucluse

      2 100 000 €

      Zeldzame gelegenheid - In de Provence, landgoed van 3 hectare bestaande uit twee woningen, ruiterfaciliteiten en bijgebouwen. Ideaal gelegen tussen...

      • Mooi hippisch vastgoed
      • Te koop
      • 8 Boxen
      • 3.10 ha
      France.png
      Frankrijk
      Vaucluse
      Professional
      175072_20190606105921.jpg
      horse-immo
      Nieuw

      Hippisch vastgoed koop alpes-de-haute-provence

      1 350 000 €

      In het hart van een uitzonderlijke natuurlijke omgeving, op korte afstand van het beroemde kuuroord Gréoux-les-Bains, het majestueuze Lac d'Esparon...

      • Hippisch vastgoed
      • Te koop
      • 5 Boxen
      • 2.35 ha
      France.png
      Frankrijk
      Alpes-de-Haute-Provence
      Professional
      175072_20190606105921.jpg
      horse-immo
      Nieuw

      Hippisch vastgoed koop haute-savoie

      1 350 000 €

      Horse Immo is verheugd u dit ruiterhuis te kunnen presenteren, perfect geschikt voor privé, semi-professioneel gebruik. In een prachtige omgeving,...

      • Hippisch vastgoed
      • Te koop
      • 10 Boxen
      • 2.68 ha
      France.png
      Frankrijk
      Haute-Savoie
      Professional
      175072_20190606105921.jpg
      horse-immo
      Nieuw

      Hippisch vastgoed koop côte d'or

      1 029 000 €

      Ligging:-45 minuten van Auxerre-1 uur van Parijs met de trein-1u30 van Fontainebleau-3 uur van ZwitserlandHorse Immo presenteert dit hippisch domein...

      • Hippisch vastgoed
      • Te koop
      • 24 Boxen
      • 7.38 ha
      France.png
      Frankrijk
      Côte d'Or
      Professional
      175072_20190606105921.jpg
      horse-immo
      Nieuw

      Hippisch vastgoed koop

      580 000 €

      Aan de poort van de Côte d'Azur is dit pand ideaal gelegen tussen de zee en de bergen, in een rustige, ongerepte omgeving.Het pand ligt op een...

      • Hippisch vastgoed
      • Te koop
      • 6.52 ha
      France.png
      Frankrijk
      Professional
      372529_20190625205814.png
      equestrian-immobilier
      Nieuw

      Stoeterij koop yvelines

      477 000 €

      Ligging:-Nabij HoudanHorse Immo biedt exclusief te koop aan deze paardenstal van de eigenaar met recente, goed gebouwde ruiterfaciliteiten en directe...

      • Stoeterij
      • Te koop
      • 17 Boxen
      • 7.11 ha
      France.png
      Frankrijk
      Yvelines
      Professional
      175072_20190606105921.jpg
      horse-immo
      Nieuw

      Mooi hippisch vastgoed koop loiret

      1 850 000 €

      Locatie:-Op een paar minuten van Orléans-Gelegen in een rustige omgeving, dicht bij alle voorzieningen-Een unieke omgeving met een adembenemend...

      • Mooi hippisch vastgoed
      • Te koop
      • 1.33 ha
      France.png
      Frankrijk
      Loiret
      Professional
      175072_20190606105921.jpg
      horse-immo
      Nieuw

      Stoeterij koop loire-atlantique

      997 500 €

      HORSE IMMO biedt aan : RIJTCENTRUM EN PROFESSIONELE STABLE - 25 KM VAN NANTESDit complete en perfect onderhouden hippische complex ligt op slechts 25...

      • Stoeterij
      • Te koop
      • 30 Boxen
      • 15.23 ha
      France.png
      Frankrijk
      Loire-Atlantique
      Professional
      175072_20190606105921.jpg
      horse-immo
      Nieuw

      Hippisch vastgoed koop calvados

      2 200 000 €

      Zeldzaam: Normandië: veelzijdig ruiterhuisLocatie: 20 minuten van Honfleur, 25 minuten van Deauville. Dicht bij snelwegenTerrein van 35 hectare in...

      • Hippisch vastgoed
      • Te koop
      France.png
      Frankrijk
      Calvados
      Professional
      141267_20170612222228.png
      equine-quest
      Nieuw

      Hippisch vastgoed koop

      2 499 000 €

      *Exclusief mandaat*Bevoorrechte locatie, in een rustige omgeving dicht bij Genève. Geïsoleerd door het omringende bos en met directe toegang tot...

      • Hippisch vastgoed
      • Te koop
      France.png
      Frankrijk
      Professional
      372529_20190625205814.png
      equestrian-immobilier
      Nieuw

      Hippisch vastgoed koop haute-vienne

      885 000 €

      Inclusief 4,98% BTW te betalen door de koper. Prijs exclusief kosten € 843.000. Energieklasse D, Klimaatklasse B Geschatte gemiddelde jaarlijkse...

      • Hippisch vastgoed
      • Te koop
      • 32 ha
      France.png
      Frankrijk
      Haute-Vienne
      Professional
      372529_20190625205814.png
      equestrian-immobilier
      Nieuw

      Ruiterclub koop hérault

      895 000 €

      OFF-MARKETIn de buurt van Montpellier - 4,7 hectare - 160m2 woonruimte - Stal met 19 boxenIdeaal gelegen tussen Montpellier en Nîmes, is dit een...

      • Ruiterclub
      • Te koop
      • 19 Boxen
      • 4.70 ha
      France.png
      Frankrijk
      Hérault
      Professional
      175072_20190606105921.jpg
      horse-immo
      Nieuw

      Hippisch vastgoed koop ain

      2 200 000 €

      Ontdek het uitzonderlijke met EQUESTRIAN IMMOBILIER!* Residentie op 5 minuten van Genève * We presenteren een zeldzaam landgoed, genesteld in het...

      • Hippisch vastgoed
      • Te koop
      France.png
      Frankrijk
      Ain
      Professional
      372529_20190625205814.png
      equestrian-immobilier
      Nieuw

      Hippisch vastgoed koop bouches-du-rhône

      1 270 000 €

      Gelegen op 5 minuten van het historische centrum van de prachtige stad Arles, biedt Horse Immo je dit ongewone landgoed met ongelooflijk...

      • Hippisch vastgoed
      • Te koop
      • 30 Boxen
      • 2.22 ha
      France.png
      Frankrijk
      Bouches-du-Rhône
      Professional
      175072_20190606105921.jpg
      horse-immo
      Nieuw

      Stoeterij koop eure