Recente zoekopdrachten
    Aankondigingen & Recent bekeken producten
    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne
    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne
    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne
    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne
    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne
    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne
    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne
    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne
    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne
    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne
    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne
    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne

    Hippisch vastgoed Koop Haute-Garonne

    Advertentie 1035777 geplaatst op 29 oktober 2026 | Gewijzigd op 31 oktober 2026

    470 000 €

    user_251RFS
    PRO
    quiros immobilier
    Meer informatie
    Stuur een mail
    Zie de kwestie

    Aanbod beschrijving

    32/Netherlands.png 32/France.png 32/UnitedKingdom.png 32/Spain.png 32/Germany.png 32/Italy.png

    Quiros Immobilier presenteert u dit paardensportdomein in de Haute-Garonne, op ongeveer 1 uur rijden van Toulouse en 30 minuten van Saint-Gaudens.

    Het landgoed ligt in de landelijke omgeving van de Comminges, vlakbij Boulogne-sur-Gesse, en strekt zich uit over ongeveer 10 hectare. Het bestaat uit een woonhuis, paardenfaciliteiten, een zwembad en verschillende ruimtes voor de paarden.

    Het woonhuis

    Het huis heeft een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 210 m².

    Het is opgebouwd rond een mooie woonkamer die uitkomt op een overdekt terras en beschikt momenteel over drie slaapkamers, waarvan twee suites.

    De indeling van het pand biedt ook de mogelijkheid om extra slaapkamers te creëren, afhankelijk van de behoeften van het toekomstige project.

    Buiten maakt een zwembad de leefruimte compleet en zorgt ervoor dat u op zonnige dagen ten volle kunt genieten van de omgeving van het landgoed.

    De paardensportfaciliteiten

    Het landgoed beschikt over twee maneges, waardoor verschillende paardensportactiviteiten mogelijk zijn:
    een manege van ongeveer 60 x 30 m met een ondergrond van vezelzand;
    een manege van ongeveer 40 x 20 m met een ondergrond van zand en rubber.
    Acht boxen maken de faciliteiten compleet, met zes grote, stenen boxen in een vleugel van het hoofdgebouw en twee extra boxen aan het uiteinde van het gebouw.

    Een grote overdekte ruimte maakt het geheel compleet voor de opslag van materiaal en voer.

    Het terrein en de ruimtes voor de paarden

    Het landgoed beschikt over ongeveer 10 hectare grond rondom de faciliteiten.
    De weiden zijn omheind en voorzien van een elektrische afrastering, en dankzij verschillende schuilplaatsen kunnen de leefruimtes van de paarden goed worden ingedeeld.

    Een bron voorziet bepaalde weiden van water en een klein waterpartij maakt het buitenterrein compleet.
    De indeling van het landgoed maakt het dus mogelijk om op één locatie te beschikken over het huis, de werkfaciliteiten en de weiden.

    Een landgoed dat volledig is afgestemd op het paard

    Met zijn twee maneges, acht boxen en een terrein van ongeveer 10 hectare biedt het landgoed een reeds gestructureerde basis voor diverse paardensportprojecten.

    Het is zowel geschikt voor een privéproject als voor de uitbouw naar een professionele activiteit, mits de nodige vergunningen worden verkregen.

    Dankzij de ligging, op ongeveer een uur rijden van Toulouse, kunt u genieten van een landelijke omgeving terwijl het domein toch goed bereikbaar is vanuit de agglomeratie van Toulouse en de regio Saint-Gaudens.

    Een complex dat op één landgoed een woning, een zwembad, paardensportfaciliteiten en grond samenbrengt, en zo een complete leefomgeving rondom het paard biedt.

    Voor meer informatie of om een bezichtiging te regelen, staat het team van Quiros Immobilier tot uw beschikking.

    Informatie en foto’s zijn niet bindend.

    „Informatie over de risico’s waaraan dit onroerend goed is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: www.georisques.gouv.fr”.
    Overeenkomstig artikel L. 561-5 van het Monetaire en Financiële Wetboek wordt u vóór elk bezichtigingsbezoek gevraagd om een kopie van het identiteitsbewijs van alle bezoekers te overleggen.

    Makelaarskosten voor rekening van de verkoper. Energieprestatiecertificaat (DPE) in behandeling. Informatie over de risico's waaraan dit onroerend goed is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: georisques.gouv.fr.
    .
    Informatie en foto's zijn niet bindend.

    Informatie over de risico's waaraan dit onroerend goed is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: www.georisques.gouv.fr
    Overeenkomstig artikel L.56...
    • Prijs 470 000 
    • Soort transactiePaarden vastgoed te koop
    • Soort vastgoedHippisch vastgoed
    • StaatOud – Goede staat
    • Oppervlakte vastgoed10 
    • Woonoppervlakte210 m²
    • Aantal kamers5
    • Aantal slaapkamers3
    • Locatie
    • Referentie1035777

    Verkoper

    user_251RFS

    quiros immobilier

    Professional

    Quiros Immobilier .

    Frankrijk

    Locatie

    Stuur een mail
    Zie de kwestie