Advertentie 951792 geplaatst op 13 juni 2025 | Gewijzigd op 15 juni 2025
997 500 €
Aanbod beschrijving
Onder architectuur gebouwd huis met ruiterfaciliteiten - Ploemeur (56)Aangeboden door Horse Immo
Ontdek dit onder architectuur gebouwde huis van 230 m² in een uitzonderlijke omgeving, zonder inkijk van buren, genesteld in het hart van een aangelegd terrein van bijna 2 hectare. Een zeldzame woonomgeving die comfort en natuur combineert, ideaal voor een familie van ruiters.
- Het huis bestaat uit:
5 lichte slaapkamers
2 badkamers
Een grote woonkamer
Een keukenHet huis heeft geen grote renovatie nodig, maar biedt een groot potentieel om een unieke leefruimte te creëren.
- Ruiterfaciliteiten:
Stal met 11 boxen
Steengroeve
Paddocks
Directe toegang te paard tot de stranden en het bos, zonder de weg te hoeven gebruiken
- Ligging: Gelegen in Ploemeur, dicht bij Lorient en alle voorzieningen, maar toch met totale afzondering en bevoorrechte toegang tot wandelpaden.
Dit zeldzame object combineert kwaliteitsvol wonen en faciliteiten voor paarden, in een ongerepte omgeving.
- Volledig dossier op aanvraag- Contact: 06 77 14 89 89- Kopersformulier in te vullen voor alle vragen.
Informatie over de risico's waaraan dit object is blootgesteld is beschikbaar op de website van Géorisques: http://www.georisques.gouv.fr
Adverteerder
Horse Immo
Professional
Raphael Le Doré
Locatie