Follow-up door 1 persoon
Advertentie 999159 geplaatst op 05 juli 2026 | 45 Loiret
Tussen 10 000 € en 15 000 € Prijs onderhandelbaar
Aanbod beschrijving
V-Symphony, een 2-jarige PP Oldenbourg, is op zoek naar een nieuw gezin
Afstamming: St Emilion (Suarez x Dante Weltino) x Vitalis
Drie goede gangarten om met plezier aan mooie wedstrijden deel te nemen
Ze is momenteel ongeveer 165 cm hoog
Ze is up-to-date met vaccinaties, ontwormingen en hoefverzorging
Hecht aan de mens.
Te bezichtigen op 1,5 uur rijden ten zuiden van Parijs, 15 minuten vanaf afrit A6
**********************************************************************
Voor liefhebbers van genetica
ST EMILION
De vader Suarez, zoon van de drievoudig wereldkampioen Sezuan, presenteerde in 2021 zijn eerste generatie hengsten en plaatste zich voor de finale van de wereldkampioenschappen dressuurpaarden voor zesjarigen. In de 35-daagse test van het Deense Warmbloed eindigde hij als derde met 837,50 punten. Suarez was in 2018 de meest ingezette dressuurhengst in Zweden.
Zijn moeder Damandala stamt af van een zeer succesvolle merrielijn. Ze is de volle zus van Desperada, de moeder van de goedgekeurde hengst Glock’s Toto Jr, die in 2015 en 2016 de Pavo Cup won. Damandala is tevens een volle zus van de bekroonde hengst Decurio en een halfzus van de staatsbekroonde merrie Sinphonie. Haar vader Desperados boekte internationaal groot succes onder Kristina Bröring-Sprehe in de dressuur en won teamgoud en individueel brons op de Olympische Spelen van 2016 in Rio.
Aan moederszijde spreekt Dante Weltino voor zich met twee Europese bronzen medailles in de teamcompetitie, een vierde plaats op de Wereldkampioenschappen en een deelname aan de Olympische Spelen in Tokio onder leiding van Therese Nilshagen/SWE. Tot zijn 21 goedgekeurde zonen behoren de Zuid-Duitse kampioenshengst Dante’s Stern en talrijke andere premiumhengsten. Met Lady Hamilton d’Atterupgaard bracht hij de kampioensmerrie van Denemarken voort. Zijn nakomelingen, die tot op Grand Prix-niveau succesvol zijn, worden aangevoerd door de vijfde Hanami OLD van de Prix Louisdor. Zijn moeder St.Pr.St.u.E.St. Rihanna is de volle zus van de Olympische deelneemster St.Pr.A. Riwera de Hus OLD en halfzus van Lumos (v. Lordanos), Duits kampioene in de springsport en kampioene van Badenia.
Grootmoeder St.Pr.St. Tia Romina is de moeder van de gelicentieerde Don Chico en van het Grand Prix-paard Sweet Kiss. Ook de hengsten Blue Hors Rockefeller, De Royal en Rumicello komen uit deze bloedlijn.
********************************
VITALIS
Zijn nakomelingen hebben al de Grand Prix-ringen bereikt
De nakomelingen van onze hengst Vitalis waren vorig jaar opnieuw succesvol op alle niveaus! De goedgekeurde hengst Va’Pensiero won de Duitse kampioenschappen en de Hannoveraanse kampioenschappen voor driejarige hengsten. Villeneuve, eveneens een goedgekeurde hengst, kwalificeerde zich onder het zadel van Dorothee Schneider met een score van meer dan 77 % voor de Burg-Pokal in Neurenberg en behaalde de achtste plaats in de finale, nadat hij in de voorronde als tweede was geëindigd. Onze hengst Valverde NRW won zijn derde titel op de Westfaalse kampioenschappen, werd vierde op de Duitse kampioenschappen en werd geselecteerd voor de Wereldkampioenschappen voor jonge dressuurpaarden, die vanwege de coronapandemie niet konden doorgaan. Vayron won onder het zadel van Helen Langehanenberg de internationale wedstrijd van de Petit Tour van Neumünster met meer dan 75 %. Vamos Amigos eindigde in de Grand Prix van Aarhus/DEN met Cathrine Dufour/DEN. De goedgekeurde hengst Vaderland won brons op de regionale kampioenschappen van Oldenburg, Violetta D won zilver op de Zuid-Duitse kampioenschappen…
Het aantal goedgekeurde zonen bedraagt nu 46, waaronder de reeds genoemde hengsten Valverde (kampioen van de hengsten, drievoudig kampioen van Westfalen, kampioen van Duitsland en vierde op het wereldkampioenschap voor jonge paarden), Villeneuve (vice-kampioen bij zijn keuring, vice-wereldkampioen bij de jonge paarden, derde op de Duitse kampioenschappen en achtste in de Burg-Pokal) en Vaderland (vice-kampioen van Westfalen en bronzen medaillewinnaar op de regionale kampioenschappen) springen er duidelijk uit. Valencia AS/Fabienne Müller-Lütkemeier plaatste zich op het CHIO van Aken. Van der Veen won de Kleine Ronde met Carl Hedin/SWE. Victoria’s Secret werd in 2016 wereldkampioene in Ermelo, nadat ze het jaar daarvoor het Duitse kampioenschap had gewonnen. Vienna, Westfaalse merriekampioene, en Virginia K, kampioene van het Rijnland, vallen op tussen de 60 staatsgeprijzde merries. De veulens behoren vaak tot de topprijzen op veilingen: zo werd Vardy bijvoorbeeld voor 120.000 euro verkocht op de eliteveiling van Oldenburg. Met een veilingprijs van 53.000 euro was VIP de op één na duurste veilingprijs op de Summer Mixed Sales in Vechta.
Vitalis was zelf Foalkampioen in 2007 in Nederland, vice-kampioen bij de goedkeuring in Noordrijn-Westfalen in 2009, winnaar van de dressuurindex van zijn prestatietest, hij plaatste zich bij de Wereldkampioenschappen voor jonge paarden en in de finale van de Pavo-Cup in 2012, werd hij kampioen van de Verenigde Staten en kwalificeerde hij zich voor de Wereldkampioenschappen met een recordscore in 2013, en op zevenjarige leeftijd begon hij in 2014 met succes internationaal te rijden op de Kleine Tour. In 2016, terug in Duitsland en onder het zadel van Isabel Freese, won Vitalis de finale van de Burg-Pokal in Frankfurt en de wedstrijd „Hengst van het Jaar“ op Inter I-niveau tijdens de Wereldkampioenschappen in Ermelo/NED.
Vitalis was de eerste goedgekeurde zoon van zijn vader Vivaldi. Deze laatste was reservekampioen bij zijn prestatietest in Nederland. In 2007 won hij de Pavo Cup voor 5-jarigen en onder het zadel van Hans Peter Minderhoud/NED won hij in 2008 en 2009 de wedstrijdreeks voor KHNS/KWPN-hengsten, waarbij zijn draf met een 10 werd beoordeeld. Vervolgens plaatste hij zich op internationaal niveau in de St. Georges-klasse. In 2013 won hij tijdens de KWPN-goedkeuring de VHO-trofee. Sindsdien heeft Vivaldi zich voornamelijk toegelegd op de fokkerij en heeft hij talrijke uitzonderlijke hengsten voortgebracht, met name in Nederland met Desperado N.O.P./Emmelie Scholtens/NED, Glock’s Dream Boy N.O.P./Hans Peter Minderhoud/NED, Expression/Diederik van Silfhout/NED, Eye Catcher en Ferdinand, en in Duitsland met Van Vidaldi (Westfaals vicekampioen), Versace (vice-kampioen van Oldenburg), Cennin/Madeleine Witte-Vrees/NED (winnaar van de hoofdpremie Ic van Oldenburg), Veneziano/Daniel Bachmann Andersen/DEN (tweede reservekampioen van Oldenburg), Livadon (geprijste Hannoveraanse hengst), en ten slotte Vivino (geprijste Hannoveraanse hengst en absolute top prijs op de hengstenmarkt, geveild voor meer dan twee miljoen euro).
Zijn moeder Tolivia was kampioene bij de driejarige merries in Nederland.
Zijn grootvader van moederszijde, D-Day, werd in 1994 in Oldenburg geprezen en won in 1996 zijn prestatietest in Neustadt/D. In de wedstrijden was hij succesvol tot en met de Kleine Ronde. Op fokkerijgebied heeft hij vooral in Nederland en Zweden zijn sporen nagelaten.
Zijn overgrootvader Argus was even succesvol in de dressuur- als in de spring-Grand Prix’s, en Aktion J, die in de vierde generatie terug te vinden is, behoort tot de meest succesvolle dressuurhengsten van zijn generatie met Gyula Dallos/HUN.
Stamboek van V-Symphony
| Vader : ST EMILION | Suarez | SEZUAN |
| DAMANDALA | ||
| Tia Romina II | Dante Weltino | |
| Tia Rumina | ||
| Moeder : Vivance | Vitalis | Vivaldi |
| Tolivia | ||
| Dakini | douceur | |
| Finesse |
Adverteerder
isabelle P.
45210 Bazoches-sur-le-Betz - Frankrijk (Centre)
Locatie